Reklam

Tatilfora Türkçe seyahat rehberi olmak adına kurulmuş, kar amacı gütmeyen online platformdur.

Platformda binlerce rota, gezi rehberi, bilgilendirme yazıları ve gezgin paylaşımları bulabilirsiniz. Amacımız gezmeyi seven herkesin bilgilenmesini ve gezecekleri rota hakkında fikir sahibi olmalarıdır.

Ne Tür İş Birlikleri Yapabiliriz?

Banner Reklamları – Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara (side bar, header ve footer) Banner olarak reklam verebilirsiniz. Bunun yanında yazdığımız yazıların hemen sonuna banner veya link ile reklam verebilirsiniz.

Değerlendirme Yazısı – Ürün veya hizmetinizi deneyimlerim ve onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabilirim. Bu yazıyı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşabilirim.

Sponsorluk – Bir seyahatimize, aktivitemize veya seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Bu yolla hem bizim seyahat etmemizi kolaylaştırabilir hem de yazılarımızda ve sosyal medya paylaşımlarımızda sponsorluğunuzdan bahsederim ve markanızın tanıtımına katkı sağlayabilirim.

Tanıtım Yazısı – Sizi hazırladığınız bir tanıtım yazısını (içeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla) yayınlayabilirim.

Sosyal Medya Reklamı – Yine içeriğimizle uygun konseptteki tanıtımlarınızı sosyal medya hesaplarımızdan yayınlayabilirim.


Reklam, Sponsorluk, İletişim, Soru ve Tavsiyeleriniz için:  info@tatilfora.com