Hakkımızda

3 yıldır gezginlerin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiğimiz web sayfası ziyaretçilerimizin daha kolay ve hızlı bir şekilde seyahatlerini planlamaları için yeniledik.

TatilFora.com web sayfasını açtığımızdan beri amacımız; ziyaretçilerimize yeni seyahat seçenekleri sunmak ve onlara yeni şehirler, yeni destinasyonlar, yepyeni deneyimler sunmak ve faydalı bilgiler vermek oldu. Her geçen gün artarak çoğalan ziyaretçilerimizin seyahatlerini, gezilerini daha keyifli ve ilginç bir hale getirmek için sürekli yeni rotalar ekledik ve 3 sene sonunda dünyada bulunan tüm destinasyonları sizler için ekledik. Seçim hakkını daha ileri götürerek gezginlerin gidecekleri şehirlerde ihtiyaç duyacakları otel, gezilecek yerler, yeme-içme gibi pek çok faydalı bilgiler içeren seyahat yazılarını sitemiz www.tatilfora.com’da yayınlıyoruz. Böylece siz değerli gezginlere tek bir web sitesinde seyahat ve tatil deneyimi sunmaya devam ediyoruz.

Kısa bir süre önce yenilenen web sitemizden seyahatiniz esnasında A’dan Z’ye ihtiyaç duyacağınız tüm faydalı bilgilere online olarak kolayca ulaşabilirsiniz. Her geçen gün sayısı artan gezi rehberlerimiz ile sadece seyahatiniz sırasında değil, seyahatinizin öncesinde de gezinizi planlamanıza yardımcı olacak seyahat tüyoları ile yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Yaşanacak Her Deneyim Yerinde Güzel

Bu gezi blogumuzla her fırsatta sizlere özgürce seyahat ederek hayatın keyfini çıkarmanız için ilham veriyor, farklı bölgelere seyahata çıkmanız için güncel bilgiler sunuyoruz. Çünkü bizce her lezzeti, deneyimi yerinde yaşamak güzel.

Tatil, gezi deneyimi bahis konusu olduğunda sadece uzaktan görmek, yada başkalarını dinlemek yetmez. Herkes o deneyimin bir parçası olmak, herşeyi yerinde görmek, yerinde tatmak ve bizzat yerinde yaşamak ister. Türkiye ve Dünya’nın farklı şehirlerine ve bölgelerine özel, deneyimlemenin yerinde güzel olduğu değerleri göstermek isteriz.

Yurtdışında ve yurtiçinde seçtiğimiz farklı bölgeler ile siz değerli seyyahlara yeni maceralar, yeni anılar ve yeni deneyimler sunmaya devam edeceğiz. Sevdiklerinizle yepyeni seyahatler planlamak için elimizden geldikçe ilham vermeye devam edeceğiz.

Yeni yerler, yeni lezzetler keşfetmenin heyecanını birlikte yaşamak istiyoruz. Sitemizin yayın hayatına başladığı ilk günden beri birçok keyifli ve anlamlı seyahatlere çıktık. Gideceğiniz ülkenin vize işlemlerinden havalimanı transferlerine, otel rezervasyonlarından şehir ulaşımına kadar ihtiyacınız olabilecek tüm faydalı bilgileri bu gezi rehberinde bulabileceksiniz. Amacımız daha çok noktaya gidebilmek ve siz değerli gezginlere daha çok seyahat seçenekleri sunmaktır. Bu sayede Türkiye’yi ve yeni ülkeleri daha fazla deneyimleme imkanı vermek olacak.

Web sayfamızda 5 kıtadan 159 ülke, Türkiye’den 81 il ve Amerikada bulunan tüm eyaletlere ait bilgileri web sayfamızda yayınladık. Bu ülke ve şehirlerden dilediğinizi seçebilir ve seyahatinizi en kolay şekilde planlayacak bilgi ve gezi rehberlerine ulaşabilirsiniz. 2016 yılında da seyahat severlere farklı ülkeler hakkında bilgi vermeye ve gezilecek ülke ve şehir sayısını artırmaya devam edeceğiz

Yeni gezilerinizde buluşmak dileğiyle, keyifli seyahatler dileriz.