Kullanım Şartları

tatilfora.com‘a hoş geldiniz. Sitemizi kullanmadan önce ileride oluşabilecek sorun ve problemlerle muhattap olmamanız için kullanım şartlarımızı okumanızı öneriyoruz.

Bu sitede (www.tatilfora.com) ‘ da yer alan tüm yazılar, fotoğraflar, videolar, bilgiler, öneriler, deneyimler ve tavsiyeler tamamen kişisel deneyimlerdir ve o dönemin şartlarını yansıtmaktadır.

Bütün değişikliklerden, farklılıklardan sitemiz sorumlu değildir. Bu site, seyahat danışmalığı sitesi değildir.Sadece kişisel deneyimleri ve önerileri içeren bir sitedir.

Site içerisinde yer alan sorunlardan dolayı okuyucuların uğrayacakları her türlü maddi ve manevi sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.

Söz konusu Web Sitesi herkese açık, aleni bir sitedir. Site’de mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler tatilfora.com’dan daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içeriğine (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site içeriğine ilişkin unsurlar) ilişkin fikri ve sınai haklar tatilfora.com’un mülkiyetindedir. Web Sitesi’nde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.

Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz), bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

Kullanıcılar işbu Web Sitesi’ni, diğer şahısların fikri mülkiyet haklarını ya da üçüncü şahısların kişisel haklarını ihlal edecek bir biçimde kullanmamayı ve Site’de müstehcen, ahlaka aykırı, politik, görüş yansıtan veya tehditkâr unsurları yayınlamamayı, saklamamayı taahhüt eder. Diğer şahısların fikri mülkiyet hakları ile sair haklarının ihlal edildiğinin tespiti yahut bu konuyla ilgili bir şikayet alınması durumunda herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın ilgili Kullanıcılar’ın erişimleri bloke edilecek yahut üyelikleri iptal edilebilecektir.

Kullanıcılar Site’yi kullanırken Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili kanun hükmünde kararnameler ve yasal düzenlemeler, halihazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve tatilfora.com’un Site’ye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcı’ya aittir. Parafly Travel’ın bu sorumluluk nedeni ile uğrayacağı her türlü zararı Kullanıcı’ya fer’ileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.

tatilfora.com; Sizi, Web Sitesi’nde mevcut olan içeriğin tek bir kopyasını görüntüleme ve erişme konusunda ticari olmayan, yalnızca kendi kişisel kullanımınız için yetkilendirmektedir.